Úspěchy

Rok 2016

  • MČR dlouhé tratě Kojetín - Kačka Hufeislová, Káťa Melnyková, Kája Nulíčková (Wild of Prague - 2. místo ženy 5000 m)
    13087172_1085363514863283_8382914473352571639_o

    Wild of Prague - stabilně jedna z nejlepších ženských posádek v ČR

  • GP Lipno - 3. místo (1000 m)
  • GP Třeboň - 3. místo (200 m)
  • GP Plzeň - 2x 1. místo (200 m, 1000 m)
  • Krumlovský vodácký maraton – 3. místo pramice ženy (Pavlína Frančová, Jíťa Lamplotová, Jitka Nehasilová, Vendy Pelikánová Zemková, Martina Sedláková), 3. místo pramice muži (Jakub Čeněk, Stanislav Hejtmánek, Petr Hurt, Mikoláš Choura, David Malínský), 3. místo C9 (Jiří Král, Jan Liška, Veronika Lišková, Petr Matějka, Miroslav Nejedlý, Pavel Novák, Petr Pazdiora, Martin Střelec, David Štraub) 

Rok 2015

Klubové MS v Račicích v kategorii Small Boats

Klubové MS v Račicích v kategorii Small Boats

  • GP Sedlčany – 2x 3. místo (200 m, 1000 m)
  • GP Purkarec – 1. místo (1000 m), 2. místo (200 m)
  • GP Plzeň - 2x 1. místo (200 m, 1000 m)
  • Česká národní liga - celkové 2. místo
  • Klubové MS v Račicích v kategorii Small Boats – úspěch úspěchů! Končíme nejlépe 12., ale koho může blažit pocit, že závodil na Mistrovství světa.
  • MČR dlouhé tratě Nymburk - Kačka Hufeislová, Kája Nulíčková, Vendy Pelikánová Zemková (Wild of Prague - 2. místo ženy 5000 m), Pája Hurtová (ONV BOX Těmice - 3. místo ženy 5000 m)
  • Krumlovský vodácký maraton - 2. místo pramice ženy (Kačka Hufeislová, Pája Hurtová, Jíťa Lamplotová, Vendy Pelikánová Zemková, Verča Špidlenová)
  • Národní ME v italském Auronzu – Kačka Hufeislová, Kája Nulíčková, Verča Špidlenová, Standa Hušner, David Štraub (repre mix v kategorii Small Boats - 3. místo 2000 m)

Rok 2014

Kačky evropská sbírka

Medailová sbírka z ME v Račicích

  • GP Lipno – 2. místo (200 m)
  • GP Pardubice – 2x 2. místo (200 m, 1000 m)
  • GP Purkarec – 1. místo (1000 m), 2. místo (200 m)
  • GP Lipno Small Boats – 1. místo (1000 m)
  • MČR Račice - 2. místo ve vložené kategorii „FUN“ (200 m), Kačka a Kája (W.I.L.D. of Prague - 2. místo 200 m a 2000 m, 1. místo 500 m, Národní šampionky 2014)
  • Krumlovský vodácký maraton - 3. místo pramice muži (Jakub Čeněk, Standa Hejtmánek, Petr Hurt, David Malínský, Karel Pilný)
  • Národní ME v Račicích - Kačka Hufeislová (repre ženy - 2. místo 200 m, 500 m a 2000 m, repre mix - 1. místo 500 m a 2000 m, 2. místo 200 m), Pavlína Medúza Frančová (repre ženy 40+ - 2x 3. místo)
  • Klubové MS v italské Ravenně – Kačka Hufeislová, Kája Nulíčková, Verča Špidlenová (W.I.L.D. of Prague - 2x 6. místo, 2. nejlepší ženská evropská posádka)

Rok 2013

Úspěch v Týně nad Vltavou

Úspěch v Týně nad Vltavou

  • Halové mistrovství dračích lodí – 2x 3. místo (mix, ženy)
  • GP Litoměřice - 2. místo (200 m)
  • GP Lipno – 2x 2. místo (200 m, 1000 m)
  • GP Třeboutice – 2x 3. místo (200 m, 1000 m)
  • GP Chomutov - 3. místo (200 m)
  • ČP Týn nad Vltavou – 1. místo (500 m), 3. místo (200 m)
  • Česká národní liga - 1. místo
  • MČR Pasohlávky - Kačka Hufeislová a Vendul Pelikánová Zemková (W.I.L.D of Prague - 3x 1. místo 200 m, 500 m, 2000 m, Národní šampionky 2013)
  • Krumlovský vodácký maraton - 3. místo pramice ženy (Pavlína Frančová, Kačka Hufeislová, Vendul Pelikánová Zemková, Verča Špidlenová, Eliška Wiesnerová)
  • Berounský maraton - 1. místo muži (Láďa Navara a syn), 2. místo veteráni (Jiří Cisler a Zdeňák Fiala), 2. místo mix (Petra Navarová)
  • Národní MS v maďarském Szegedu – Kačku Hufeislová (repre ženy; repre mix – 4. místo 2000 m), Gábina Hufeislová a Pavlína Medúza Frančová (repre ženy 40+)

Rok 2012

První pohár z ČP – Třeboň a 200 m

První pohár z ČP – Třeboň a 200 m

  • MČR dlouhých tratí Kojetín – 1. místo v kategorii GP (7500 m)
  • ČP Třeboň – 3. místo (200 m)
  • Krumlovský vodácký maraton – 1. místo pramice ženy (Kačka Hufeislová, Jana Klainová, Vendula Pelikánová Zemková, Péťa Přibíková, Verča Špidlenová), 3. místo pramice muži (Jakub Čeněk, Standa Hejtmánek, Petr Hurt, Jiří Lohr, David Malínský)
  • Berounský maraton - 3. místo muži (klan Navarů), 3. místo veteráni (Jiří Cisler a Zdeňák Fiala)
  • Národní ME v anglickém Nottinghamu - Kačka Hufeislová (repre ženy – 2x 3. místo; repre mix)

Rok 2011

Radost po finálové jízdě na 500 m ve švýcarském Meilenu

Radost po finálové jízdě na 500 m ve švýcarském Meilenu

  • Mezinárodní závody ve švýcarském Meilenu – 1. místo (500 m)
  • MČR Račice - Kačka Hufeislová, Pája Hurtová, Vendy Pelikánové Zemkové (Sport Fun Kojetín - 1. místo 500 m a 2000 m, 3. místo 200 m)
  • Krumlovský vodácký maraton – 2. místo pramice ženy (Kačka Hufeislová, Pája Hurtová, Jana Klainová, Vendy Pelikánová Zemková, Míša Vodičková), 3. místo pramice muži (Jakub Čeněk, Standa Hejtmánek, Roman Thern, David Malínský, Jiří Lohr)
  • Berounský maraton - 3. místo veteráni (Zdeňák Fiala)

Rok 2010

Reprezentační dresy pro mezinárodní působení

Reprezentační dresy pro mezinárodní působení

  • Národní ME v holandském Amsterdamu –  Marta Kundrátová (repre ženy 40+ - 2. a 3. místo); Pavel Rous (repre muži 40+ - 2x 3. místo)
  • Klubové MS v čínském Macau - Jiří Cisler (repre masters 40+)

Rok 2009

MS v Račicích a koncentrace na startu trati 2 km

MS v Račicích a koncentrace na startu trati 2 km

  • Národní MS v Račicích – Marta Kundrátová, Petra Navarová (repre ženy 40+ - 3. místo); Jiří Cisler, Láďa Navara, Pavel Rous (repre muži 40+); Baklaško, Holý (repre muži 50+)

Rok 2008

Úspěšné duo - Žofrej a Juhelák

Úspěšné duo Juhelák a Geoffrey

  • Národní ME v italské Sabaudii - Jiří Cisler a Pavel Rous (repre muži 40+ - titul Mistrů Evropy na trati 2000 m)